Тепер викликати поліцію можна одним кліком у телефоні

Тепер викликати поліцію можна одним кліком у телефоні

У поліції Кіровоградської області презентували роботу мобільного додатка My Pol.

Спеціальний додаток допоможе викликати поліцію в один клік
23 вересня під час брифінгу начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Роман Козьяков і заступник керівника проекту My Pol Микита Стецюк розповіли про особливості та переваги нового каналу зв’язку між поліцією і громадськістю.

«Впровадження роботи цього мобільного додатку — це ще один крок в напрямку вдосконалення надання поліцейського сервісу, спрямованого на забезпечення безпеки громадян», — зазначив керівник обласного главку поліції.

За допомогою програми My Pol люди, які опинилися в небезпечній ситуації, зможуть викликати наряд поліції одним натисканням кнопки SOS, без виклику.

Завдяки системі геолокації, оператор відразу розуміє, звідки саме надходить виклик, і направляє наряд на місце події для реагування.

«Кіровоградщина стала 19 областю, де зараз почав роботу наш сервіс. Він стане в нагоді і людям, які спілкуються на мові жестів, або іноземцям, які не знають мови і не мають можливості викликати наряд поліції звичайним способом »- зазначив заступник керівника проекту Микита Стецюк.

Крім того, програма має функцію, за допомогою якої можна буде дати оцінку роботі поліцейських: оперативності їх реагування, кваліфікованим діям.

«Цю інформацію ми будемо аналізувати і робити відповідні висновки для поліпшення роботи поліцейських», — зазначив Роман Козьяков.

Наприкінці брифінгу зазначили, що звернення в поліцію з мобільного додатка ідентичне дзвінку на лінію «102» і закликали громадян не здійснювати так званих «пробних» викликів.

Завантажити My Pol можна за такими адресами: Google Play і App Store.

Джерело: Моя Александрия

Схожі публікації