Тетяна Бессмольна святкує ювілей

Тетяна Бессмольна святкує ювілей

13 січня свій 70-річний ювілей відзначає талановита актриса, вмілий менеджер, справжня патріотка міста, чарівна жінка і чудова людина – Тетяна Бессмольна.

Тетяну Миколаївну добре знає вся театральна спільнота Кіровоградщини. Кілька десятків років вона грає в аматорському театрі Палацу культури «Світлопільський» і без перебільшень можна додати, що значна частина глядачів під час чергової прем’єри «йде саме на Бессмольну». Неодноразово ювілярка визнавалася кращою актрисою в рамках престижного щорічного фестивалю «Театральна весна Кіровоградщини». Минулий сезон не був винятком – Тетяна Миколаївна отримала найвище визнання за кращу жіночу роль у виставі «Женский стол в охотничьем зале».

За талант та професіоналізм у цьому році театральний колектив ПК «Світлопільський» довірив Тетяні Бессмольній керівництво театром. Лише її на цьому місці бачив і багаторічний керівник олександрійських театралів, її попередник Юрій Дзбановський.

Особисто знаю цю жінку, як чуйну людину з великим серцем. Пишаюся нашою багаторічною дружбою, тож від себе особисто і від ресурсу «В об’єктиві» щиро бажаю улюбленій актрисі міцного здоров’я, активного довголіття, невичерпної енергії, ентузіазму і творчого неспокою, щоб ще багато років радувала олександрійських прихильників Талії та Мельпомени своїми постановками і яскравими ролями.

 

Джерело: В об’єктиві

Фото зі сторінки Тетяни Бессмольної

Схожі публікації