«Тимчасове житло» для переселенців

«Тимчасове житло» для переселенців

Переселенців з Донбасу, які проживають в Олександрії, запрошують долучитися до анкетування та збору підписів для участі у державній програмі «Тимчасове житло». Згідно з цією програмою, житло, здебільшого на вторинному ринку нерухомості, купується за кошти Державного (70%) і місцевого (30%) бюджетів і залишається у комунальній власності.

«Вже минуло 6 років, як вимушені переселенці з Донбасу стали жителями міста Олександрія, –написала керівник громадської організації «Центр громадської активності «Перемога» Валентина Чугуєвець на сторінці ГО у Facebook. – Підросли діти, у декого, на жаль, померли батьки, але проблеми, і в першу чергу – із житлом – залишилися. Зараз, за підтримки громадської організації «Десяте Квітня» та створеної  переселенцями  Одеської, Херсонської, Миколаївської та Кіровоградської  областей «Коаліції Півдня України», продовжується вивчення потреб внутрішньо переміщених осіб у тимчасовому житлі,  щоб просити державної допомоги. Люди втомилися від постійних стресів: у пошуку притулку з дітьми, коли просять звільнити житло, яке вони знімають. Та і ціни ростуть. Позитивний досвід вирішення цієї проблеми  в інших областях надихає на більш активні кроки».

За офіційними даними, в Олександрії проживають понад 1000 переселенців зі Сходу України та Криму. Більшість живе у найманому житлі.

Заповнити анкету переселенцям, які мають потребу у житлі, можна в читальному залі Центральної міської бібліотеки ім. Пушкіна на вул. Григорія Усика, 41.

Крім того, в офісі ГО «Центр громадської активності «Перемога»  на вулиці Святомиколаївській, 9 (поряд із приміщенням податкової інспекції) триває «Акція Добра» –  можна отримати благодійний вживаний одяг для дітей та дорослих. Телефон для довідок: (068) 882 -09 -70.

Джерело: Zametka

Схожі публікації