ТОП-5 улюблених комедійних серіалів українців

ТОП-5 улюблених комедійних серіалів українців

2019 року українські глядачі найбільше часу приділили перегляду саме цих п’яти серіалів.

Ідеальний час новорічних свят, коли днями можна валятись вдома в режимі «ковдра, чай, смаколики, серіали» вже минув, а отже, треба включатись в роботу і сміливо підбивати підсумки року, що минув. Тобто, серіальні підсумки — а вони, до речі, виявились цікавими. Згідно з даними каналу Paramount Comedy, у 2019-му його глядачі найбільше часу приділили перегляду п’яти своїх улюблених серіалів.

1. «ДРУЗІ»

Серіали 2019, для блогів_1

Улюбленцем глядачів у 2019-му став культовий серіал (та-даам) «Друзі». Як не крути, а навіть за 25 років із моменту виходу на екрани він не здає позицій. Впевнена, що так триватиме ще багато років поспіль. Воно й не дивно: важко не закохатися у дивакувату поведінку Фібі, розумницькі розмови Роса, азартність Моніки, забаганки Рейчел, доволі специфічний гумор Чендлера та ненажерливість Джої. А потім цитувати їх доречно і ні (теж так робили?).

А нещодавно мережу облетіла чутка про те, що легендарна шестірка знову збереться разом, вперше після завершення серіалу, аби потішити своїх фанів у всьому світі. Щоправда, офіційного підтвердження ще не має, тож залишається просто чекати і сподіватись на нову зустріч із давніми друзями.

2. «ТЕОРІЯ ВЕЛИКОГО ВИБУХУ»

Серіали 2019, для блогів_4

До «Друзів» приєднується серіал, останній 12-й сезон якого вийшов у травні 2019 — «Теорія Великого вибуху». І цей серіал, як не дивно, також про друзів і їх повсякденні пригоди. Високолобі вчені намагаються зрозуміти, яким чином їм поводитися в повсякденному житті, де теореми та формули не допомагають. Протягом дванадцяти сезонів хлопці вчаться спілкуватися, ходити на побачення і не відлякувати від себе все живе. Звісно, головною «дівчиною» в їхньому житті є фізика, але знайомство зі справжньою відірвою Пенні змінює життя ботанів назавжди.

Цікаво, що одна з акторок серіалу, Маїм Бялік, як і її героїня Емі Фара Фаулер, вивчала нейробіологію і навіть захистила дисертацію. Тому в ролі дещо схибленої на науці подружки Шелдона Маїм виглядає дуже переконливо.

3. «ОСТАННІЙ СПРАВЖНІЙ ЧОЛОВІК»

Серіали 2019, для блогів_3

«Останній справжній чоловік» — сьогодні тема прав жінок у сучасному світі актуальна, як ніколи. А як щодо чоловіка-борця за власні права? Як вам такий поворот? Серіал розповідає про чоловіка, який раптом усвідомив, що живе у світі жінок. Тут все підконтрольне їм. На роботі він професіонал і користується повагою колег, проте всі здобутки маркетингового директора не мають великої ваги, коли він опиняється вдома. Тут світ живе за іншими законами і це ще той виклик для Майка Бакстера. Єдине, що має значення — забаганки його дівчат: дружини Ванесси і доньок — Крістіни, Менді та Ів. Головне питання — чи зможе головний герой придумати, як зробити так, щоб чоловіки посіли гідне місце в суспільстві?

А ще класна новина: творці серіалу вирішили продовжити історію і вихід нового сезону відбудеться у Штатах уже 2 січня 2020.

4. «У ФІЛАДЕЛЬФІЇ ЗАВЖДИ СОНЯЧНО»

Серіали 2019, для блогів_5

Цей серіал другий рік поспіль стає одним із найпопулярніших серед глядачів Paramount Comedy. «У Філадельфії завжди сонячно» — абсолютна протилежність більшості серіалів у рейтингу. Хоча в центрі сюжету ми знову бачимо групу друзів, власників ірландського паба, їхні стосунки та поведінка, ой, як далекі від ідеалу дружніх стосунків: інтриги, егоїзм, намагання самоствердитись — і це ще неповний перелік.

Однак місце для душевності і щирих почуттів у серіалі також є. Очевидно, таке поєднання незвичної щирості, асоціальної поведінки та гумору робить серіал популярним у всьому світі. До речі, «У Філадельфії завжди сонячно» на сьогодні є одним з найдовших ситкомів в історії американського телебачення.

5. «КОРПОРАЦІЯ» Серіали 2019, для блогів_2

Останню позицію в топ-2019 посідає серіал «Корпорація», який можна сміливо назвати проривом року. Про що ж він? Про двох друзів Мета і Джейка, молодших менеджерів великої корпорації, які намагаються просунутися кар’єрними сходами, але у них постійно трапляються неприємності. Хлопцям доводиться виплутуватись із різних ситуацій, в чому їм допомагає їхня вірна подружка Грейс — колега із відділу кадрів.

Серіал яскраво передає «внутрішню кухню» великих корпорацій і стиль життя так званого «офісного планктону» під соусом відбірного гумору. Особливістю цього шоу є те, що ролі головних героїв виконують сценаристи та виконавчі продюсери — Джейк Вейсман і Мет Інгебретсон.

Отже, у вас тепер є 5 добірних серіалів, які точно прикрасять свята та вихідні. Приємного перегляду!

Джерело: ТСН

Схожі публікації