Триває поточний ремонт доріг міста

Триває поточний ремонт доріг міста

Асфальтування доріг залишається одним із пріоритетних завдань міської влади. Тому в Олександрії, як тільки дозволили погодні умови, розпочалися поточні ремонти дорожнього покриття у різних частинах міста.

Протягом останніх тижнів частковим ямковим ремонтом охоплено 12 вулиць, серед яких Першотравнева, Покровська, Гагаріна, Григорія Усика, Анатолія Кохана, Садова, Братська, Перспективна, провулок Привокзальний та проспект Соборний.
Наразі відповідні роботи ведуться по вулицях Кременчуцькій, Шкільній, Культурній та Козацькій. Асфальтування доріг може призупинятися за несприятливої погоди, але відновлюється одразу із настанням теплих сонячних днів.

Тож незабаром планується здійснити фрезерування та поточний ремонт шляхової мережі по вулицях Студентській, Пушкіна, Григорія Сокальського, Чубаря та ін.

Окрім того, на одній з останніх сесій міської ради депутати проголосували за виділення 741 тис грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту ділянок доріг у віддалених мікрорайонах міста. Загальна протяжність шляхів, які планується капітально відремонтувати у найближчі 2 роки, складає 8 км.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації