Триває реєстрація на ЗНО-2020

Триває реєстрація на ЗНО-2020

Зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме з 21 травня по 15 червня.

Реєстрація триватиме з 3 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів загальноосвітніх навчальних закладів, слухачів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до регіонального центру до 17 березня.Внесення змін до реєстраційних даних з 3 лютого до 24 березня.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку. Результати трьох навчальних предметів зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів закладів загальної середньої освіти, слухачів професійно-технічної та студентів вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

– українська мова і література (українська мова);

– математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) за вибором здобувача освіти;

– один із навчальних предметів із переліку (за вибором здобувача освіти).

З метою надання допомоги у створенні комплекту реєстраційних документів випускникам минулих років на базі НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» працює консультаційний пункт.
Розклад роботи пункту: понеділок – п’ятниця, з 12.00 до 17.00.

Випускники закладів загальної середньої освіти, слухачі закладів професійної, студенти закладів вищої освіти, випускники минулих років, які зареєструвались на пробне ЗНО, братимуть участь у пробному ЗНО з української мови і літератури 21 березня.

Пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов проводитиметься 28 березня на базі НВК Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» та ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей).

Відповідно до умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році при вступі до вищого навчального закладу приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років, крім оцінок з іноземних мов. З іноземних мов приймаються сертифікати 2018, 2019 та 2020 років.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації