Творці коміксів з Олександрії про власний продукт та роботу у всеукраїнському проєкті. ВІДЕО

Творці коміксів з Олександрії про власний продукт та роботу у всеукраїнському проєкті. ВІДЕО

Вони вже випускають свій комікс, встигли попрацювати над масштабним українським проєктом та мають купу амбітних планів на майбутнє.

Інформаційний портал AlexCity зустрівся з командою Plastic Package з Олександрії, що створює молодіжний комікс «Шлях А-16». Героїня коміксу — дівчина-підліток Еліан — подорожує дивним шляхом А-16 крізь химерний нескінченний ліс, де на неї чекає купа пригод та несподіванок.

Комікс видається українським видавництвом коміксів Vovkulaka. Працюють над ним олександрійці близько двох років, а видаються приблизно рік.

В команді два художники: Нікіта Губський та Рейхан Аксу і два сценаристи: Богдан Солов’ян та Альона Форостяна. Офіційною Instagram-сторінкою опікується Микита Петров. Власне, ці п’ятеро складають основу Plastic Package, втім до створення коміксів часто долучаються їх друзі.

Окрім власного продукту автори «Шляху А-16» працювали над першим в Україні коміксом «Історія з Майдану», що показує протести студентів проти відмови від євроінтеграції, з яких у кінці листопада 2013 року фактично розпочалася Революція гідності.

Про те, чому вибір припав саме на комікси та про вигоди роботи над всеукраїнським проєктом у відео.

Схожі публікації