У автомобілі підозрюваного у вбивстві Діани Хриненко знайшли кров дівчини

У автомобілі підозрюваного у вбивстві Діани Хриненко знайшли кров дівчини

На підозрюваного у вбивстві 16-річної Діани Хріненко із села Суботці Знам’янського району на Кіровоградщині поліція вийшла 1,5 місяці тому.

Встановили, що 28-річний Микола Середницький перебуває в Польщі із порушенням митного законодавства. Під час перетину кордону його затримала польська поліція, розповів начальник ГУНП у Кіровоградській області Роман Козьяков. Мотив злочину не розголошують.

«Він виїхав до Польщі через 5 днів після зникнення дівчини, 30 серпня торік. Півтора місця тому ми отримали інформацію, що ця особа може бути причетна до злочину. Щодо записки з іменем ймовірного убивці, яку підкинули до магазину в Суботцях – ця інформація теж перевірялася. Але зазначена людина не причетна до справи», — повідомив Козьяков.

Про Миколу також відомо, що він мав судимість за порушення правил дорожнього руху. За неофіційною інформацією, його авто потрапило на камери спостереження у ніч зникнення дівчини. Проте ідентифікувати його по номерах не було можливості. Тільки коли отримали докази та перевірили машину – там знайшли кров потерпілої.

Експертиза показала, що Діана Хріненко померла від перелому основи черепа. Чи була зґвалтована – встановити не вдалося.

Між тим адвокат підозрюваного Олександр Урсаленко каже, що затpимання булo спланoванo завчаснo. Дo цьoгo пoліцейські дoпитували pідних підoзpюванoгo. І на йoгo думку, незакoннo кoнфіскували майнo, з яким пpoвoдили експеpтизи.

Що відомо про ймовірного вбивцю 16-річної Діани Хріненко:

Ймовірний убивця 16-річної Діани Хріненко із села Суботці Знам’янського району на Кіровоградщині – житель цього ж району 28-річний Микола Середницький.

Має цивільну дружину та 4-річну доньку. Останнім часом працював у Польщі, розповіли кореспондентові Gazeta.ua знайомі.

Рідні у його провину не вірять.

«Це не він, не міг цього зробити, я не вірю», — каже дружина підозрюваного Юлія.

Такої ж думки і мати чоловіка. Каже, її син нікуди не тікав. А поїхав на роботу у Польщу планово.

Джерело

Схожі публікації