В Олександрії пройде панельна дискусія “Якісні соціальні послуги в громаді — це реально?”

В Олександрії пройде панельна дискусія “Якісні соціальні послуги в громаді — це реально?”

24 грудня о 13:00 годині в Олександрії відбудеться панельна дискусія “Якісні соціальні послуги в громаді — це реально?”.

До участі у заході запрошуються представники місцевого самоврядування та громадські активісти. Захід проводиться в рамках проєкту «Соціальне замовлення — якісні соціальні послуги у громаді», що реалізується громадською організацією «Олександрійський гендерний інформаційний центр».

Соціальне замовлення — приклад партнерства громадянського суспільства і влади. Це комплекс заходів організаційно-правового характеру, спрямований на закупівлю за бюджетні кошти соціальних послуг для людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та здійснюється на конкурсній основі.

Тож основним завданням панельної дискусії є обговорення шляхів впровадження механізму соціального замовлення задля збільшення кількості надавачів соціальних послуг шляхом впровадження процедури соціального замовлення в діяльність органів місцевого самоврядування.

Захід відбудеться за адресою: м. Олександрія, вул. Г. Усика, 41.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, прохання до учасників дотримуватися маскового режиму під час відвідування заходу та мати при собі сертифікат про вакцинацію або дійсний ПЛР-тест.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації