У двох ОТГ на Олександрійщині впровадять Державний аграрний реєстр

У двох ОТГ на Олександрійщині впровадять Державний аграрний реєстр

Із 16 вересня у Кіровоградській області стартує пілотне впровадження Державного аграрного реєстру. Про це повідомили у прес-службі ОДА.

У проекті впродовж місяця участь братимуть Приютівська та Новопразька ОТГ. Вони були обрані за результатами відкритого конкурсу. Загалом в Україні проєкт буде реалізований у 53 ОТГ.

На період реалізації пілоту працівники обраних ОТГ стануть операторами Державного аграрного реєстру. Вони консультуватимуть фермерів із питань роботи реєстру та допомагатимуть реєструватись тим аграріям, які не мають комп’ютера або доступу до мережі Інтернет.

Серед переваг, які отримають сільгосвиробники після реєстрації, – спрощений доступ до державної підтримки та отримання оперативної інформації про різні аспекти аграрної політики.

Окрім цього, аграрії зможуть розраховувати на покращений доступ до банківського кредитування та долучення до державної програми кредитних гарантій, оскільки інформація в реєстрі матиме для банків статус офіційної.

Також сервіс передбачає доступ учасників до таких функцій і сервісів, як оформлення заявки на приїзд інспектора ДПСС, замовлення довідок про свою діяльність і повідомлення Держгеокадастру чи будь-яких інших реєстрів про помилки.

Безкоштовно зареєструватися в Державному грарному реєстрі мають можливість сільськогосподарські виробники, фізичні особи, які займаються веденням особистого селянського господарства, і самозайняті особи у сфері сільського господарства.

 

Джерело: Прожектор

Схожі публікації