У Кіровоградській ОДА обговорили питання ведення бізнесу під час пандемії

У Кіровоградській ОДА обговорили питання ведення бізнесу під час пандемії

5 листопада у Кіровоградській ОДА відбулось засідання робочих груп для напрацювання пропозицій щодо вирішення проблемних питань діяльності малого та мікробізнесу, з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті.

Заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Шеремет, розпочав засідання з того, що запропонував обговорити як карантинні обмеження впливають на поведінку споживачів та бізнес-настрої, змушують змінювати правила ведення бізнесу.

«Сьогодні запросили вас, представників підприємницького середовища, щоб обговорити актуальні питання організації роботи бізнесу в умовах введення обмежувальних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусної хвороби СОVID-19. Ми сподіваємось, що ви з розумінням ставитеся до методів, які впроваджуються і допоможуть запобігти розповсюдженню захворюванню: жорсткий контроль над епідемією та масова вакцинація громадян», — зазначив Сергій Шеремет.

Він додав, що на зустріч запрошені керівники тих установ і організацій, які залучені до боротьби з COVID-19, а саме:

  • державну установу «Кіровоградський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України»;
  • департамент охорони здоров’я облдержадміністрації;
  • Головне управління Держпродспоживслужби в області;
  • управління інфраструктури облдержадміністрації;
  • Головне управління Національної поліції в області.

Вони окреслили основні вимоги, які ставляться в умовах пандемії до роботи бізнесу та життєдіяльності населення. Також були обговорені актуальні для підприємців питання.

Схожі публікації