У Кропивницький пластуни привезли Вифлеємський вогонь миру

У Кропивницький пластуни привезли Вифлеємський вогонь миру

Кропивницькі пластуни привезли Вифлиємський вогонь миру в обласний центр. Першими його отримали обласна рада та адміністрація, розповів голова станичної пластової старшини Ілля Войтенко, інформує Суспільне.

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового. Символічний вогонь запалюють скаути у палестинському місті Вифлеєм та поширюють у інші країни. Вогонь символізує мир, любов та добро. Ця традиція існує з 1984 року. В Україні вогонь вперше з’явився у 1992 році.

Цього року до акції вперше долучилася «Укрзалізниця», провідники потягів доставляють вогонь до 22-х областей та до трьох міст на Сході України.

«До нас у область він приїхав, наскільки я знаю. Але нас ніхто не попередив і довелося викручуватись. Ми сіли в авто і поїхали в Черкаси, щоб привезти вогонь в Кропивницький», – розповів Ілля Войтенко.

Фото: Іллі Войтенка

Вогонь крім облради та облдержадміністрації планують передати в місцеві церкви українського патріархату, у храм Греко-Католицької Церкви та третій окремий полк спеціального призначення. Також планують поїхати та передати вогонь у Знам’янські та Долинські церкви.

«Для нашої організації це дуже важлива традиційна акція. Спочатку вона була створена для тих, хто не може Різдво відсвяткувати вдома. Для того, щоб ці люди відчули тепло і любов Божу. А потім її підхватили й інші. Ми ж хочемо, щоб це відчули усі люди», – сказав голова станичної пластової старшини.

Схожі публікації