У Кропивницькому підліток невдало розбив сіті-лайт

У Кропивницькому підліток невдало розбив сіті-лайт

У Кропивницькому 15-річний підліток, гуляючи вночі з другом по місту, вирішив ногою розчавити рекламний сіті-лайт. В результаті сіті-лайт роздавлений, а молода людина у важкому стані госпіталізована. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

На записі відеоспостереження можна побачити, як хлопець з усієї сили намагається пошкодити сіті-лайт. Йому вдалося розбити скло. Однак воно затиснуло його ногу. Дістати її вдалося не відразу і за допомогою свого супутника. Після цього обидва ретирувалися. Вранці власники торгових точок, розташованих поблизу, змивали розбризкану кров зі стін своїх закладів і тротуару.

Відомо, що хуліган дострибав до ринку, де охоронці викликали йому швидку допомогу. Хлопець в лікарні. У нього велика втрата крові, була операція.

За словами голови спілки рекламістів Кропивницького Ірини Саєнко, втратою здоров’я хуліган може не відбутися. Якщо на нього подадуть до суду, то йому ще доведеться сплатити вартість конструкції — 32 тисячі гривень. Вона зазначає, що підлітки масово псують рекламні конструкції.

У свою чергу начальник сектора ювенальної превенції обласного відділу поліції Сергій Вовкогон пояснює, що мова йде про дрібне хуліганство. Оскільки хлопець не повнолітній відповідальність нестимуть його батьки.

«Це — стаття 184 — невиконання батьками батьківських обов’язків, що призвело до вищезазначеної пригоди», — сказав він.

Джерело

Схожі публікації