У Кропивницькому СБУ викрили «антивакцинаторів»

У Кропивницькому СБУ викрили «антивакцинаторів»

Антиукраїнську мережу виявили та «накрили» правоохоронці у Кропивницькому. Підозрювані, під виглядом «антивакцинаторів», поширювали в Інтернеті негативний контент екстремістського спрямування та публічні заклики до вчинення дій, які спрямовані на насильницьке захоплення державної влади.

Про це повідомляє пресслужба СБУ області, інформує CBN.

Лідером виявилася кропивничанка – послідовниця відомого «антивакцинатора», нещодавно затриманого СБУ у Львові. Жінка організовувала мітинги та вела пропагандистку діяльність в Інтернеті.

Зловмисниця вступила у змову з учасниками громадського руху «Права Людини» та, під прикриттям участі у масових заходах у якості «лідера громадської думки», поширювала злочинні заклики до створення власних, незалежних та непідконтрольних державі неконституційних органів влади.

Оперативники СБУ провели обшуки за місцем проживання так званої «антивакцинаторки». В результаті виявили та вилучили обчислювальну техніку, засоби зв’язку, документальні матеріали, які організатори антиконституційного руху використовували для координації протиправної діяльності, а також отримали доступи до акаунтів в соціальних мережах, поштових скриньок та збережених на них файлів.

Після проведення експертиз, особам, причетним до вказаної протиправної діяльності, планується повідомити про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 109 КК України. Стаття 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади).

Схожі публікації