В Олександрії відбулась презентація першої книги 14-річної письменниці. ФОТО

В Олександрії відбулась презентація першої книги 14-річної письменниці. ФОТО

Її прізвище Шевченко, їй 14, вчора вона презентувала свою книгу.

5 лютого читачі та гості Центральної міської бібліотеки мали можливість поспілкуватися з юною письменницею Аліною Шевченко на презентації її книги «Цвіт першої надії».

Аліна учениця 9 класу Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів. З дитинства їй подобається читати літературу і писати твори, а ще слухати музику іноземних виконавців. Додаткову освіту здобуває у Малій Академії Наук учнівської молоді (секція «Літературна творчість»).

У свої 14 років Аліна може назвати себе автором прозових видань, казок, міні-повістей, детективів та інших творчих робіт, у яких думки, народжені в уяві, відтворюються на папері.

Аліна Шевченко постійна учасниця мовних і літературних конкурсів, переможниця цілої низки конкурсів регіонального та всеукраїнського рівнів, міжнародних предметних ігор, лідерка в олімпіадах з української мови та літератури, два роки поспіль займала перше місце у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика, друкувала свої твори у молодіжному столичному журналі «Юна леді». Аліна впевнена, що до омріяної вершини треба наполегливо крокувати. Саме тому наполегливо готується до кожного випробування своїх знань, адже вірить, що це вклад в майбутню себе — справжнього професіонала.

У ролі автора текстів Аліна спробувала себе не так давно — два роки тому. Прочитавши роботи Аліни, її вчителька Людмила Іванівна Пасхал порадила дівчинці не зупинятись, і Аліна дослухалась. Її перше оповідання «Краплинка води» отримало третє місце в обласному конкурсі дитячих робіт на тему екології. Юну письменницю надихнув на оповідання звичайний кран, з якого капала вода…

У 2019 році випустила у світ свою першу збірку оповідань, різних за жанрами, яка має назву «Цвіт першої надії».

Ілюстрована збірка складається із 16-ти прозових творів, різних за жанрами, які будуть цікаві як підліткам, так і дорослим. У оповіданнях змальовуються непрості події з життя головних героїв, порушуються проблеми спілкування між дітьми і дорослими, ставлення людини до природи. Також розкриваються питання вибору шляху подолання проблем.

Сюжети творів цікаві, захоплюючі, часом фантастичні, герої яких закохуються, мріють про щастя, шукають вихід із складних життєвих ситуацій та своє місце у цьому безмежному, неповторному, часом складному світі.

Аліна творча та обдарована, знає основну ціль в своєму житті і впевнено крокує до неї. На майбутнє юна письменниця має багато мрій та планів, зокрема, хоче поширювати волонтерство у своєму регіоні, що ж стосується творчості — Аліна Шевченко мріє взяти участь у конкурсі «Коронація Слова».

Схожі публікації