У Новопразькій громаді відкриють Молодіжний АРТ-центр

У Новопразькій громаді відкриють Молодіжний АРТ-центр

Молодіжний АРТ-центр  буде платформою для реалізації ідей і творчого потенціалу молоді, місцем навчання, спілкування та культурного дозвілля.

Тут планується проведення різноманітних тренінгів та форумів, фестивалів та майстер-класів, квестів та флешмобів, зустрічей та обміну досвідом з представниками інших ОТГ.  Займатимуться патріотичним вихованням і розвитком волонтерського руху. До його роботи долучатимуть шкільні товариства та місцеві громадські організації. АРТ-цент буде основною базою діяльності Молодіжної ради.

Розташується центр для молоді у приміщенні Новопразької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Однак матиме власний вхід і не заважатиме навчанню учнів. Нині у приміщенні АРТ-центру тривають ремонтні роботи.  Потім його обладнають необхідною апаратурою, меблями, комп’ютерною технікою. Відкрити центр планують наприкінці березня.

Організувати багатофункціональний простір вдалося завдяки зусиллям активної молоді та підтримці керівництва Новопразької громади. Ініціативні молоді люди Нової Праги перемогли зі своєю ідеєю Молодіжного АРТ-центру у конкурсі проєктів за Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та отримали фінансування на її реалізацію. Новопразька селищна рада виділила понад 70 тисяч гривень на співфінансування проєкту.

 

Джерело: AlexTime

Схожі публікації