У Новопразькій ОТГ медичні заклади отримали захисні костюми та засоби захисту

У Новопразькій ОТГ медичні заклади отримали захисні костюми та засоби захисту

Керівництво Новопразької громади подбало про тих, хто сьогодні у групі найбільшого ризику. Для надійного захисту медичних працівників під час пандемії коронавірусу придбали захисні костюми та засоби захисту.

Спеціальні костюми виготовлені з міцного матеріалу. Вони багаторазові — після дезінфекції медики можуть використовувати захисний одяг знову. Для повного озброєння лікарів закупили також окуляри та медичні маски.

Усього придбали 25 костюмів та окулярів, масок — півсотні. На посилений захист медиків витратили майже 27 тисяч гривень з місцевого бюджету.

«Сьогодні, коли в Україні кількість хворих на COVID-19 щодня зростає, саме медичні працівники потребують найбільшої уваги. Ми вирішили захистити наших медиків, які в цих умовах щодня ризикують своїм життям і здоров’ям, але продовжують працювати для жителів громади», — пояснив придбання засобів захисту голова Новопразької об’єднаної громади Богдан Куруп.

Захисну екіпіровку отримають усі медичні заклади Новопразької об’єднаної громади: Новопразька та Шарівська амбулаторії загальної практики–сімейної медицини, фельдшерсько-акушерські пункти у Гайовому та Пантазіївці.

 

Джерело: Новопразька об’єднана  громада

Схожі публікації