У Пантаївській амбулаторії звільняють усіх працівників

У Пантаївській амбулаторії звільняють усіх працівників

Півтора десятка працівників Пантаївської амбулаторії попередили про скорочення.

Згідно з рішенням сесії Олександрійської міської ради, медичний заклад передадуть у власність селищної ради до 25 грудня. Поки амбулаторія є структурним підрозділом Олександрійського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

«Передати заклади та установи бюджетної сфери (освіта, культура, охорона здоров’я), об’єкти житлово-комунального господарства і транспортного забезпечення з балансу виконавчих органів Олександрійської міської ради, її комунальних підприємств, установ, закладів на баланс Пантаївської селищної ради. Державну субвенцію, яка призначена для утримання установ і закладів бюджетної сфери, передати з місцевого бюджету Олександрійської міської ради до бюджету Пантаївської селищної ради», – йдеться у рішенні сесії.

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександрії Сергій Дьячук пояснює: з 25 грудня амбулаторія вже не буде структурним підрозділом Центру.

«До 25 грудня рішенням сесії Пантаївська амбулаторія буде передана на баланс сільради. Таким чином, відповідно до ліцензії ми не маємо права здійснювати фінансування цього закладу. Адже це буде нецільове використання бюджетних коштів», – зауважив він.

Натомість очільник Пантаївки Ігор Бульба пояснює, у селищній раді немає структури, що може керувати освітою чи охороною здоров’я.

«У нас нема нічого: не створена управлінська частина ні по освіті, ні по охороні здоров’я. Ми навіть не маємо права приймати кошти державних субвенцій, доки не створена ОТГ», – каже Бульба.

Джерело: CBN

Схожі публікації