У Приютівці закуплять системи оповіщення на понад 340 тисяч

У Приютівці закуплять системи оповіщення на понад 340 тисяч

На Кіровоградщині Приютівська селищна рада закупить систему оповіщення на 345 тисяч гривень. Угоду про постачання 27 жовтня вже уклали з підприємцем Сергієм Андрійовичем Пилипівом.

Про це йдеться у системі Prozorro. Згідно з укладеною угодою, до 31 грудня підрядник має поставити 10 комплектів сирен повітряної тривоги С-40 (220 В) з автоматичним блоком управління (GSM). Вартість кожної – 34 500 тисяч гривень, інформує «Гречка» з посиланням на «Наші Гроші».

Як ідеться у технічних вимогах до товару, автоматичний блок управління повинен забезпечувати дистанційне та ручне увімкнення сирен.

Керування сиреною повинне бути можливе різними варіантами: автоматично, ручним управлінням, диспетчером та в тестовому режимі.

Автоматичний блок управління повинен містити дві кнопки: «червона» – запуск повітряної тривоги (60 секундний сигнал висхідний/спадний з паузою 30 секунд повторюється 3 рази) та «зелена» – відбій повітряної тривоги (постійний сигнал 120 секунд).

У тендері взяли участь два підприємці, проте дешевшу у півтори тисячі гривень пропозицію від ФОП Олени Іванівни Польщикової, тендерний комітет селищної ради відхилив, бо підрядник надав неправдиві дані про товар.

ФОП-переможець торгів Сергій Пилипів зареєстрований 2008 року у Тернопільській області. За період участі в публічних закупівлях встиг отримати 165 контрактів на 8,6 мільйона гривень.

Схожі публікації