У Приютівській громаді офіційно запрацював сучасний ЦНАП

У Приютівській громаді офіційно запрацював сучасний ЦНАП

21 квітня у селищі Приютівка офіційно запрацював сучасний Центр надання адміністративних послуг. На його відкриття завітали голова Олександрійської районної державної адміністрації Ольга Коріненко та голова районної ради Сергій Ракута.

Приютівська громада перемогла в конкурсі Програми «U-LEAD з Європою» та отримала комплексну допомогу в створенні ЦНАП, зокрема партнери забезпечили приміщення меблями, технікою, програмним забезпеченням, електронною системою керування чергою. Всі співробітники пройшли тренінги з підвищення кваліфікації, розроблені експертами програми.

В приміщенні за кошти громади зроблено капітальний ремонт, налагоджено безперебійне забезпечення інтернетом. Тут передбачені необхідні умови для осіб з інвалідністю, вхід до приміщення обладнано пандусом, а для батьків з дітьми – наявний сповивальний столик та дитячий куточок.

Центр надає 188 видів послуг, серед яких: реєстрація бізнесу, нерухомості; земельні питання – видача відомостей з державного земельного кадастру, державна реєстрація земельних ділянок, а також архітектури та будівництва; реєстрація місця проживання та зняття з вказаної реєстрації; послуги пенсійного фонду; реєстрації актів цивільного стану та інші.

Основними завданнями Центру є: створення зручних умов для отримання послуг, спрощення процедур, поліпшення якості їх надання в найкоротший строк за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень; запобігання корупції, усунення посередництва під час надання адмінпослуг; підвищення рівня поінформованості суб’єктів.

Джерело: Приютівська громада

Схожі публікації