У Приютівській ОТГ батьки дітей отримали пільги з оплати дитсадків

У Приютівській ОТГ батьки дітей отримали пільги з оплати дитсадків

Виконавчий комітет Приютівської селищної ради ухвалив рішення щодо надання пільг окремим категоріям жителів ОТГ на оплату відвідування їхніми дітьми дитячих садків.

Відповідне рішення виконком ухвалив на засіданні.

Пільгу у 50% по оплаті за відвідування їхніми дітьми дитячих садків отримали багатодітні матері, які звернулися із заявою на отримання пільг до Приютівської селищної ради та мають відповідне посвідчення багатодітної сім багатодітної сім’ї. Пільги призначені 18 багатодітним матерям. Вони застосовуватимуться в Ізмайлівському, Головківському, Бутівському, Протопопівському, Войнівському та Березівському закладах дошкільної освіти.

Пільги у розмірі 100% за оплату перебування дитини у дитячому садочку отримали дві родини, члени яких є учасниками бойових дій.

Чотирьом дітям, позбавленим батьківського піклування, вихованцям дитячого будинку змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку “Перлинка”, також забезпечені рішенням виконкому пільги у розмірі 100% на відвідування дитячого садка.

Затверджені виконавчим комітетом пільги застосовуватимуться після завершення карантину та відновлення роботи дошкільних освітніх закладів.

 

Джерело: Приютівська громада

Схожі публікації