У Приютівській ОТГ відновлено будівництво ЦНАПу

У Приютівській ОТГ відновлено будівництво ЦНАПу

У Войнівці Приютівської ОТГ триває реалізація проекту будівництва Центру надання адміністративних послуг коштом місцевого бюджету, повідомляє офіційний сайт громади.

Будівництво проекту розпочалося навесні 2019 року й було призупинене на 75% виконаних робіт через недофінансування з боку держави.

Сучасний ЦНАП є надзвичайно важливим для місцевих жителів та всієї громади. Введення в експлуатацію будівлі дозволить не тільки покращити доступність та якість надання адміністративних послуг, а й створити робочі місця для старости та інших посадових осіб Войнівського старостинського округу.

Тож, з метою прискорення реалізації цього проекту, рішенням сесії Приютівської селищної ради №730 від 8 вересня 2020 року було виділено субвенцію обласному бюджету в сумі 1 мільйон гривень, який дозволив розпочати внутрішньо-оздоблювальні роботи на об’єкті.

Наразі здійснюються монтажні роботи, вкладається керамічна плитка на підлогу, штукатурять та фарбують стіни тощо. Далі облаштують вбиральні та виконають монтаж вентиляційної і опалювальної систем в будівлі.

 

 

Джерело: Голос Громади

Схожі публікації