У районній бібліотеці буде музей Чижевського

У районній бібліотеці буде музей Чижевського

Міський голова Сергій Кузьменко відповів на питання, які цікавлять багатьох олександрійців і жителів району: що буде з районною бібліотекою імені Чижевського і районним Будинком культури.

«Нам пощастило жити в епоху змін, – зауважив мер Олександрії. – Тож будемо ухвалювати рішення, яких вимагатиме час».

З приводу Центральної районної бібліотеки Сергій Кузьменко, за його словами, мав особисту розмову із міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком. Дійшли спільної думки: в історичній будівлі, же жив Дмитро Чижевський, має бути музей всесвітньо відомого українського науковця, філософа і дослідника слов’янської літератури і духовності.

Щодо районного Будинку культури – у цьому приміщенні зацікавлений Олександрійський коледж культури і мистецтв, про що повідомив директор закладу Іван Баранов. Але попередньо треба проконсультуватися з обласною радою: чи готова вона взяти об’єкт на свій баланс.

Районній лікарні, яка нещодавно перейшла у підпорядкування міській раді, міський бюджет допомагає у частині оплати енергоносіїв. Лікувальний заклад надає послуги як мешканцям міста, так і жителям ОТГ Олександрійського району.

 

Джерело:Zametka

Схожі публікації