У розшуку – 94 особи

У розшуку – 94 особи

Протягом 2020  року на території новоствореного Олександрійського району, до якого ввійшли місто Олександрія, Олександрійський, Онуфріївський, Петрівський та Світловодський райони, було скоєно 2694 кримінальних правопорушення.

Про це повідомив  керівник Олександрійської окружної прокуратури Артем Моргай. Серед тяжких злочинів нерозкритими залишається 1 очевидне вбивство. Збільшилася кількість злочинів, пов’язаних з виробництвом, пересиланням та збутом наркотиків та наркотичних речовин, крадіжок з автомобілів, грабежів та шахрайств. Протягом 2020 року до суду скеровано лише 3 обвинувачувальні акти про правопорушення, вчинені в бюджетній сфері, та 6 справ щодо корупційних злочинів. У сфері земельних відносин правопорушень не зафіксовано.

Станом на 1 січня 2021 в розшуку перебувало 94 особи, серед яких обвинувачувані, підозрювані громадяни, особи, які переховуються від покарань, та безвісті зниклі.

6 квітня у міській раді відбулася координаційна рада, метою якої стало підведення підсумків роботи правоохоронних органів у протидії злочинності на території Олександрії та Олександрійського району за 2020 рік. Участь у ній взяли керівники правоохоронних органів міста та району, їхні заступники, представники управління Служби безпеки України в Кіровоградській області та органів місцевого самоврядування, а також голови територіальних громад. Обговорювалися недоліки діяльності та заходи, спрямовані на підвищення ефективності боротьби зі злочинністю.

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації