У Соколівській громаді тимчасово вимикають вуличне освітлення для економії електроенергії

У Соколівській громаді тимчасово вимикають вуличне освітлення для економії електроенергії

У Соколівській громаді Кіровоградської області з 26 червня вимкнули вуличне освітлення з метою економії електроенергії. Таке рішення ухвалила сільська рада на прохання жителів громади, повідомляє Суспільне Кропивницький.

Голова громади Інна Завірюха розповіла: «На цей вимушений крок люди зважилися через важку ситуацію в енергосистемі України внаслідок систематичних російських обстрілів та введення для регіонів лімітів споживання електроенергії».

За її словами, попередньо планують не вмикати ліхтарі до 30 червня, а далі будуть орієнтуватися на ситуацію в енергосистемі.

«Звернулися жителі п’яти сіл. Підписали колективне звернення. У ньому люди обурюються, що прийшовши увечері з роботи не можна ані попрати, ані попрасувати, а на стопах горить світло до 23 години», — зазначила Інна Завірюха.

У Соколівській громаді проживає понад 10 тисяч людей.

У Кіровоградській області діє графік погодинних відключень електрики за шістьма чергами.

Речниця підприємства «Кіровоградобленерго» Олена Данільченко пояснила: «Накази диспетчерська служба «Кіровоградобленерго» може отримати в будь-яку хвилину, ми намагаємось підготувати прогнозований графік на добу. В нашій області більш ніж половина загального споживання припадає виключно на побутових споживачів. Тому саме від нашого споживання залежить, наскільки довгими будуть графіки відключень».

Зміни в графіках відключень публікуватимуть на офіційному сайті, Facebook-сторінці та Telegram-каналах «Кіровоградобленерго».

Схожі публікації