У ток-шоу на Інтері говоритимуть про «фантастичну четвірку» з Кропивницького

У ток-шоу на Інтері говоритимуть про «фантастичну четвірку» з Кропивницького

Ток-шоу «Стосується кожного» відзначає 7-річчя. У цей святковий день в ефір «Інтера» вийде особливий випуск проекту — «Фантастична четвірка» — про дивовижний випадок народження чотирьох дівчаток-близнят в родині Валіхновських з Кропивницького, 26 серпня, о 18:00.

Про це медіапорталу повідомили на телеканалі.

Імовірність появи на світло таких дітей — один випадок на 13 мільйонів! І це диво сталося в родині Валіхновських з Кропивницького. Дівчатка народилися на початку березня 2020 року і миттєво стали відомими на всю країну. Що це — подарунок долі або важке випробування? Як живеться сім’ям, які раптово стали багатодітними? Чи варто їм розраховувати на підтримку держави?

Про те, що в сім’ї буде велике поповнення, подружжя Анастасія та Владислав Валіхновські дізналися, коли жінка була на четвертому місяці вагітності. Спочатку під час УЗД лікарі побачили трійню, а згодом помітили і четверту дитину. 20-річну Настю відразу попередили, що легко не буде, тому готуватися до пологів вона почала заздалегідь. Народження четверні чекали всім пологовим будинком.

Дівчатка з’явилися на світ на 32 тижні вагітності. Вони були майже однаковими: вагою близько двох кілограмів і зростом — 42-43 сантиметри. У студії ток-шоу «Стосується кожного» молоді батьки розкажуть про свої переживання і клопотах, пов’язаних з малими. Чи були близнюки в роду Валіхновських раніше? Як Анастасія перенесла вагітність і пологи? Наскільки великі були ризики? Що радили лікарі? Потрібна була чи молодій мамі допомогу психолога?

«Це серйозне досягнення — дотягнути вагітність четвернею до такого великого терміну, — зізнається заслужений лікар України В’ячеслав Камінський. — В акушерській практиці зазвичай вага у таких дітей значно менше — близько кілограма. Можна сказати, що це спільний подвиг моїх колег і матусі ».

Зараз в родині Валіхновських гостро стоїть питання з житлом. Подружжя живе в орендованій 2-кімнатній квартирі на одну зарплату — Влад працює рятувальником в пожежній частині. Як вони розподіляють сімейні обов’язки? Чи вистачає грошей утримувати таку велику сім’ю? Як відреагували міська влада Кропивницького на народження четверні? На яку підтримку і пільги від держави можуть розраховувати багатодітні батьки?

Не пропустіть історію великого дива в маленькій українській родині — випуск «Фантастична четвірка» в ток-шоу «Стосується кожного» — сьогодні, 26 серпня, о 18:00 на «Інтері».

 

 

Джерело: Dozor

Схожі публікації