У VashArt відбулось відкриття виставки Ольги Різдвянської-Краснопольської «Пів голови»

У VashArt відбулось відкриття виставки Ольги Різдвянської-Краснопольської «Пів голови»

18 жовтня у галереї VashArt відбулось закрите відкриття персональної виставки художниці з Кропивницького Ольги Різдвянської-Краснопольської «Пів голови».

«Задумка народилася ще досить давно — років зо три тому. Я її довго збирала. Тут дуже багато інтуїтивних, спонтанних рішень. Назва «Пів голови» народилась, коли у мене в майстерні впала навчальна гіпсова скульптура голови, вона розбилася і розкололася навпіл. Ця подія дала поштовх до того, що я придумала назву», — розповіла Ольга інформаційному порталу AlexCity. — Існує дуже багато приказок про людей творчих, які трошки не в собі, літають в хмарах, і пов’язані вони саме з головою: «У тебе немає голови на плечах», «У тебе дах знесло», щось в такому дусі. Всі приказки про голову, а я подумала — у мене ще не весь дах знесло, ще частина залишилась. Ось, засіла ідея про «півголови» і народилася назва».

На виставці представлено понад 50 робіт художниці, що різняться за стилями та технікою виконання. Ольга експериментує в пошуку форми, кольору і матеріалів. В центрі її уваги місто – те, яким вона його бачить. Найчастіше ж роботи демонструють життєві переживання й внутрішній світ авторки.

«Ми дуже раді представити роботи Олі. Вона світла й позитивна людина, як і її творчість. Для галереї це також важлива подія, адже попереднє відкриття було приурочене до дворіччя роботи VashArt в цьому приміщенні – це були виставки живопису Андрія Кулагіна та вишивки Любові Антоненко. І це було більше року тому. У зв’язку з карантинними заходами сьогоднішнє відкриття відбулось в дуже вузькому колі», — поділилась засновниця галереї Ірина Кваша.

Виставка робіт Ольги Різдвянської «Пів голови» триватиме в галереї VashArt (вул. Чижевського, 8) до 20 листопада.

Схожі публікації