У Войнівці відбудеться ярмарок крафтових виробів

У Войнівці відбудеться ярмарок крафтових виробів

21 вересня 2019 року у селі Войнівка Олександрійського району Кіровоградської області буде проведений Ярмарок крафтових виробів. 

Це масштабний захід, який акумулює в собі наявність елементів культурної спадщини з різних куточків України, розвиток народних ремесел, художніх промислів, крафтового виробництва та включає в себе економічну складову — розвиток малого підприємництва, зеленого туризму, створення позитивного іміджу громади та її інвестиційної привабливості.

До участі в Ярмарку запрошуються крафтові, унікальні виробники продуктів харчування, предметів побуту, одягу та взуття, прикрас та аксесуарів, косметики, сувенірів, іграшок, тощо.

Як зазначають організатори заходу, на Ярмарок запрошуються виробники й умільці з усієї України, котрі представлять не лише варення, а й інші крафтові вироби: вина, сири, поробки, лозоплетіння тощо. В ході проведення ярмарку планується концертна програма за участі як аматорських і народних колективів, так і відомих вітчизняних гуртів.

Більш детальну інформацію можна буде переглянут на сайті: https://pryiutivka-community.gov.ua/

Організатори заходу чекають на представників органів місцевого самоврядування,  спілок підприємців та громадських організацій та усіх бажаючих на ярмарку!

Джерело: Златопіль

Схожі публікації