У Войнівське водосховище запустили півмільйона малька

У Войнівське водосховище запустили півмільйона малька

Місцевий підприємець Олег Репенько, який займається розведенням риби, випустив у відкриті водойми Олександрійщини близько 500 000 штук малька риби.

“У цьому році ікра вийшла добре, тож вистачило зарибнити і у нашому рибопітомнику, і щоб зарибити річки”, – зазначив досвідчений рибалка.

Всю рибу місцевий альтруїст виростив на власних ставках. Зарибнили річки Березівку та Інгулець. Найбільше лускатих випустили у Войнівське водосховище.
Фауну водойми поповнили 4 види коропів, білий амур та товстолоб.

Вже за 2 року мальок має вирости до потрібних розмірів і буде придатен до вилову, але за умови, що рибу не виловлять сітками браконьєри.

Аби цього не сталося у Приютівській громаді ведуть активну боротьбу з цим негативним явищем. Про це повідомив Приютівській селищний голова Андрій Коломійцев: “Ми вже третій рік боремося із браконьєрством із залученням поліцейських офіцерів громади, екологів, водного патруля і у цьому є певні позитивні результати. А будь-яке зарибнення – це позитив для водойми. У першу чергу, це покращення якості води, а також це покращення умов для культурного відпочинку місцевих жителів”.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації