У жительки Олександрії вдома живе 70 котів (ВІДЕО)

У жительки Олександрії вдома живе 70 котів (ВІДЕО)

У жительки Олександрії Тетяни Тищенко вдома живе 70 котів. Вона їх підбирає на вулиці, лікує і шукає господарів. Допомагати безпритульним тваринам почала десять років. Каже: «Серце не вимкнеш, не може пройти повз тих, кому потрібна допомога».

Коти, яких прихистила олександрійка, поки тепло, живуть на подвір’ї. Взимку забирає їх у будинок. Годує двічі на день.

«В тиждень витрачаємо від півтори до двох тисяч гривень. Дві тисячі взимку, коли холодно. Це тільки на м’ясне. Основна ідея моєї діяльності – це відлов та гуманна стерилізація, випуск плідних самочок для скорочення безпритульних у місті».

Кота на прізвисько Кабанчик жінка знайшла на вулиці. Він був травмований.

«Він не ходив задніми лапками або перебитий був, або перекушений собаками. Спочатку ми його називали Кажанчиком, бо такий худенький був, в нього тільки вушка стирчали. Виходився, відновили, тепер ми називаємо його Кабанчиком. У мене немає мети йти містом і збирати тварин до себе у двір, але я не можу переступити там, де проходять тисячі ніг».

Розповідає, безпритульних котів, яких бере до себе, лікує та стерилізує. Нині шукає охочих допомогти їй.

“В такий весняний період, то це сезон, як ми називаємо кото-жнива, на жаль. Це – сироти, плоди безвідповідальності населення, які пошкодували грошей на процедуру стерилізації для своєї самочки”.

Кішці Няшечці, її півтора роки. Тетяна Тищенко говорить: рука не піднялась після стерилізації її випустити

«Надіюся, що сім’я для неї знайдеться. Ну і ось це мала необережність назвати її Няшечка, вона ж була розумненька, вона була така покірна, покладиста ясочка, а тепер така зробилась трошки характерна. Ну, це вона характерна, бо її дратує перенаселення».

Говорить: прізвиська тут мають не всі коти.

«Я так і називаю їх мої підопічні. В мене рук на них не вистачає, всім хочеться тепла, турботи, ласки, уваги».

Котам, яких прихистила, жінка шукає господарів.

Джерело: Суспільне

 

Схожі публікації