Українцям пропонують відмовитися від прізвища по батькові

Українцям пропонують відмовитися від прізвища по батькові

Пояснюється така пропозиція тим, що використання прізвища по батькові — застаріла традиція

Українцям пропонують відмовитися від свого прізвища по-батькові, оскільки ця застаріла традиція не відповідає сучасності. Така петиція зареєстрована на сайті Президента України.

Не так давно в Комітеті Верховної Ради з питань молоді та спорту парламенту рекомендували прийняти за основу законопроект № 2450, який встановлює право особи змінювати своє прізвище по батькові.

У законопроекті пропонується внести зміни до низки законодавчих актів, якими передбачається право особи віком старше 16 років на власний розсуд змінювати своє прізвище по батькові так само, як і своє прізвище та (або) власне ім’я. При цьому дитина у віці від 14 до 16 років може це робити за згодою батьків.

Тепер же українцям пропонують і зовсім відмовитися від прізвища по батькові, адже багато розвинених країн не використовують в іменах прив’язку до одного з батьків, а натомість використовують друге ім’я або прізвище.

Автор петиції вважає, що подібні зміни уможливлять вибір з приводу свого імені, а значить кожен сам зможе вирішувати, як йому більше подобається.

 

Джерело: РБК Україна

Схожі публікації