Українська ведуча Надія Матвеева під час підготовки до шоу “Танці з зірками” відвідала Олександрію

Українська ведуча Надія Матвеева під час підготовки до шоу “Танці з зірками” відвідала Олександрію

До першого прямого ефіру  шоу “Танці з зірками” залишився всього один день!

Танцюристи та їх зоряні партнери з нетерпінням чекають свого першого виходу на паркет. До свого першого ефіру також старанно готується наш земляк, тренер і хореограф Валерій Шохін і його чарівна партнерка, відома телеведуча України, Надія Матвєєва.

Як нам стало відомо з вуст дружини Валерія, Віри Літвінової, в день першого знайомства Валерія та Надії, зірка відразу виявила про своє бажання багато тренуватися і готовність приїхати в Олександрію. Як видно з опублікованих фото в інтернеті знайомство з першими танцювальними “па” зірки успішно пройшло в нашому місті в “VIVA DANCE SPORT STUDIO” – у власній танцювальній студії Валерія Шохіна і Віри Літвінової.

– “До початку проекту і офіційної презентації всіх учасників потрібно було суворо тримати інтригу.” – розповідає Віра Литвинова.
– “Не можна було опубліковувати фото і світитися на людях, але Надія дуже любить піші прогулянки, смачну кухню, тому вільно гуляла в нашому місті і часто обідала в кафе / ресторані” Спорт Тайм “.
– “Надія дуже цілеспрямована! Вона приїжджала до нас на 10 днів тренуватися в липні і проводила в залі по 6-7 годин на день, танцюючи і відточуючи техніку бальних танців. Адже саме на техніку буде вся увага від суддів в цьому сезоні” Танці з зірками “.

Alex City

Схожі публікації