Український «Тунель кохання» очолив 10-ку романтичних місць світу

Український «Тунель кохання» очолив 10-ку романтичних місць світу

Ви знаєте, де в Україні найромантичніше місце? Це «Тунель кохання». Саме він очолив список з 10 найромантичніших міст світу. Про це інформує британське видання Daily Mail.

На другому місці Статуя Алі і Ніно у Батумі, на третьому – «Дерева кохання» на мості Лужкова.

Якщо ви ніколи не бували у «Тунелі кохання», що міститься біля селища Клевань на Рівненщині, то обов’язково відвідайте це місце. За переказами, хто тут побував – ніхто не жаліє. Адже місце і справді дуже романтичне і, що важливо, усі бажання задумані тут  закоханими справджуються.

Як виник «Тунель кохання»

Є доволі проста версія утворення тунелю. У Радянські часи тут містилася військова база і, щоб приховати її дислокацію, місце густо засадили лісом.

Інша версія – в Оржеві жив юнак, який закохався у дівчину, що мешкала у Клевані. Їхні батьки були проти одруження через різне віросповідання. Хлопець працював проєктувальником, тому наполіг на тому, щоб залізнична дорога пролягла навпростець – через ліс. Так і було зроблено. Через тунель закохана пара передавали одне одному сигнали за

допомогою ліхтарів.

Добратися до Рівного можна з Києва і Львова. І звідси уже місцевим автобусом можна доїхати до Клевані, де й власне на всіх закоханих чекає тунель.

 

Джерело

Схожі публікації