Умови проведення ЗНО-2020 в Олександрії

Умови проведення ЗНО-2020 в Олександрії

За інформацією управління освіти, молоді та спорту міської ради, 25 червня розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

В Олександрії 25 червня відбудеться ЗНО з математики. Воно проходитиме у трьох пунктах тестування: ОНВК №17, педагогічному коледжі та політехнічному коледжі.

30 червня пройде ЗНО з української мови та літератури на базі ОНВК №17, ЗНЗ№9, Олександрійського колегіуму, педагогічного та політехнічного коледжів.

7 липня відбудеться тестування з англійської мови в ОНВК №17 та Олександрійському колегіумі.

9 липня учасники проходитимуть тестування з історії України на базі ЗНЗ №9, Олександрійського колегіуму, педагогічного та політехнічного коледжів.

13 липня відбудеться зовнішнє оцінювання з біології у пунктах при ЗНЗ №9 та Олександрійському колегіумі.

15 липня відбудеться ЗНО з географії у ЗНЗ №9 та ОНВК №17.

Учасники, які зареєстровані на ЗНО з німецької мови, фізики та хімії, проходитимуть тестування в місті Кропивницькому:

2 липня – з фізики;
6 липня — з німецької мови;
17 липня – з хімії.

Прийшовши до пункту тестування, учасники повинні обов’язково при собі мати запрошення на проходження зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт, чорну ручку та бути у захисній масці. За бажанням можна взяти прозору пляшку з питною водою і антисептик для рук.

Під час проведення ЗНО в кабінетах будуть присутні 15 учасників тестування.
Перед тестуванням кожному учаснику проводитиметься температурний скринінг. У закладах будуть забезпечені місця для оброблення рук антисептиками.

Крім того, відповідно до підписаного Президентом України Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року, випускники мають право не складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, якщо не збираються вступати до вищих навчальних закладів.

 

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації