В Центральній міській бібліотеці з початку карантину відбулись вражаючі зміни. ФОТО

В Центральній міській бібліотеці з початку карантину відбулись вражаючі зміни. ФОТО

В період карантину за фінансування міської влади було зроблено поточний ремонт читальної зали Центральної міської бібліотеки.

Світлий, відкритий простір, сучасний інтер’єр приміщення, нові меблі – перед читачем постає бібліотека із сучасним європейським обличчям.

В ході ремонту також було замінено двері, зроблено нову стелю та сучасне освітлення, оформлено стіни в світлих кольорах, на підлогу постелений новий лінолеум. Сучасні рулоні штори на вікнах підібрані в тон кольору приміщення.

Головну стіну читальної зали прикрашає новий напис-панно з переліком основних послуг, які надає центральна міська бібліотека.

«У зв’язку з карантином масових заходів бібліотека наразі не проводить. Обслуговуємо читачів за графіком роботи – з 8:00 до 19:00. Один користувач на п’ять квадратних метрів. Маска та рукавички обов’язкові. В інтернет-центрі у нас одночасно перебуває не більше 3 осіб, в зоні wi-fi – не більше двох осіб, в читальній залі – також не більше трьох-чотирьох осіб. Користування інтернет центром – 45 хвилин для дорослих та 30 хвилин для дітей. І 15 хвилин обов’язкове провітрювання і обробка приміщень», — зазначила в коментарі інформаційному порталу AlexCity завідувач Центральної міської бібліотеки Марина Дерун.

Схожі публікації