В Навчальному комплексі № 17 пройшов традиційний «Осінній ярмарок»

В Навчальному комплексі № 17 пройшов традиційний «Осінній ярмарок»

25 вересня в АУВК № 17-ліцей пройшов традиційний «Осінній ярмарок». Діти продавали приготовані мамами ласощі — випічку, солодощі, десерти, а також фрукти, а виручені кошти були спрямовані на благодійні цілі, на цей раз — на потреби громадської організації матерів дітей з інвалідністю «Серце матері».

Організація займається підтримкою особливих дітей і їх сімей, організовує і проводить заходи (майстер-класи, фотовиставки, флешмоби, конкурси) для залучення уваги до їх проблем і потреб і формування толерантного ставлення в суспільстві, майстер-класи для дітей і дорослих. До недавнього часу у ГО «Серце матері» не було власного приміщення, тому заходи проводились на базі бібліотек, єпархіального центру, галереї та інших організацій. Цього року міськрада виділила організації в оренду приміщення на першому поверсі п’ятиповерхового будинку на проспекті Соборному, 3 — раніше там було фотоательє на площі Покровської (Кірова). Приміщення з двох кімнат загальною площею 48 квадратних метрів вимагає ремонту, а коштів на його проведення у ГО «Серце матері» немає. Тому мами особливих діток дуже вдячні адміністрації і особисто директору АУВК № 17-ліцей за небайдужість, чуйність і запрошення до участі в «Осінньому ярмарку».
ГО «Серце матері» теж взяла участь в ярмарку — мами особливих діток самі напекли домашніх ласощів, зробили желе, тістечка і бургери, які розлетілися дуже швидко. Взагалі, на ярмарку було не проштовхнутися. У кожного красиво оформленого столу стояли черги, всі кулінарні шедеври були свіжими, ароматними і апетитними (спасибі мамам), а серед покупців були не тільки школярі, а й вчителі, і директор школи Олена Терентьєва.
В ході «Осінньої ярмарки» було зібрано 6 тисяч гривень, з них 1309 — виторг громадської організації «Серце матері». Гроші планується витратити на заміну трьох вікон, за попередніми підрахунками на це потрібно 10,5 тисячі гривень. Крім того, потрібні кошти на заміну комунікацій — тільки виготовлення технічної документації коштує понад 11 тисяч гривень.
ГО «Серце матері» буде вдячна всім, хто може допомогти в проведенні ремонту приміщення, в якому планується розмістити офіс організації і кімнати для проведення занять з дітьми. Громадська організація матерів дітей з інвалідністю «Серце матері» була створена в Олександрії в 2017 році. Сьогодні до неї входить 32 жінки і 42 дитини.

Джерело

Схожі публікації