В області стартував проєкт з працевлаштування молоді

В області стартував проєкт з працевлаштування молоді

На Кіровоградщині стартував обласний етап Всеукраїнського проєкту «Пакт заради молоді-2020».

Як повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості, 28 травня відбулося онлайн-відкриття проєкту в регіоні. Проєкт «Пакт заради молоді-2020» в області реалізується Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості і ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області» спільно з Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Фондом Народонаселення ООН в Україні.

У заході взяли участь представники громадських організацій, обласної влади, місцевого бізнесу, а також фахівці обласного центру зайнятості.

– Влада-освіта-бізнес: саме така підтримка сьогодні важлива для реалізації потенціалу молоді у нашому регіоні. Зайнятість серед молоді є одним з надзвичайно важливих питань, яке має значний соціальний та економічний вплив на суспільство. З одного боку, молодий вік сприяє високій мобільності, відкритості, готовності до змін, а з іншого – молодим людям не вистачає навичок та досвіду, щоб бути конкурентними на ринку праці. Маємо надію, що саме таку підтримку і отримає наша вмотивована молодь,– відкриваючи захід зазначила Олена Арутюнян, директорка Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості.

Загалом проєкт спрямований на об’єднання зусиль влади, бізнесу, освіти та власне молоді задля професійної визначеності та працевлаштування молоді.

Начальниця відділу організації профорієнтації Наталія Невідома зазначила, що для тих, хто має бажання працювати, робота є.

– Будьте активними, цілеспрямованими, не бійтеся експериментувати, – звернулася до молодих учасників проєкту пані Наталія. – Бути затребуваним на ринку праці, це означає упродовж життя бути готовим до розвитку, самоосвіти, оволодіння новими навичками, розширення професійних компетентностей.

Протягом двох тижнів відбуватиметься серія дистанційних майстер-класів і тренінгів «Skills Lab: успішна кар’єра» для молоді, що приєдналась до проєкту.

Джерело: Гречка

Схожі публікації