В Олександрії 33 особи пройшли тести на коронавірус

В Олександрії 33 особи пройшли тести на коронавірус

Міський голова С.Цапюк щодня інформує жителів про ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію в Олександрії.

Зараз у місті зареєстровано 103 особи, які повернулися з інших країн, де зафіксовані спалахи COVID-19. Лікарями взято на облік відповідних людей, а Нацполіцією проведено з ними роз’яснювальну роботу та інструктажі щодо дотримання карантинних заходів.

Громадяни, які прибули менше ніж 14 днів тому, перебувають вдома на самоізоляції.
На сьогодні проведено тестування 33-х осіб на коронавірус. Тести не підтвердили наявність відповідної інфекції. Обстеження прибулих у місто жителів буде продовжено.

С.Цапюк зазначив, що у соцмережах з’явилась інформація, що двоє працівників інфекційного відділення міської лікарні у зв’язку з поширенням коронавірусу звільнилися з роботи. Міський голова наголосив, що це – відверта брехня і дана інформація покликана сіяти паніку. Одна працівниця минулого року перейшла на іншу роботу, а друга – нещодавно пішла на пенсію за вислугою років.

Степан Кирилович попередив, що сьогодні вся інформація у ЗМІ та соціальних мережах відслідковується правоохоронцями, а неправдиві дані передаються до Служби безпеки України для притягнення причетних осіб до відповідальності.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації