В Олександрії передбачили додаткові ліжка для людей з підозрою на COVID

В Олександрії передбачили додаткові ліжка для людей з підозрою на COVID

Міський штаб протидії коронавірусу розглянув ряд питань щодо зростання захворюваності в Олександрії. На сьогодні у місті лікуються 213 осіб на коронавірусну інфекцію. Щодня приріст хворих становить понад 20 осіб, зростає захворюваність і на пневмонії іншого характеру. Інфекційне відділення міської лікарні зараз заповнене майже на 100%. Тож додаткові 25 ліжок передбачили у ЛОР відділенні для людей, в яких діагноз ще не підтверджений.

«Питання стоїть саме не в розміщенні тих людей, у яких вже діагноз підтверджений, а саме на тому етапі, коли людина захворіла на пневмонію і треба визначити Ковід це чи не Ковід, то тут є проблема з розміщенням цієї категорії людей, але місць вистачає. Ми будемо задіювати додаткові відділення, такі як ЛОР-відділенння, щоб місць вистачило всім хворим і головне, щоб люди не хворіли», — зазначив керівник штабу, перший заступник міського голови Юрій Гугленко.

З метою попередження поширення захворюваності в Олександрії, у школах та позашкільних закладах вже запроваджене дистанційне навчання, обмежено проведення масових заходів, триває вакцинація. У найближчі дні щеплення отримають 150 військовослужбовців Військової частини 2269. До організації вакцинації населенні на місцях готові всі амбулаторії міста і сусідніх населених пунктів. Медичний персонал, який проводитиме щеплення наразі проходить навчання. Лікарні на сьогодні забезпечені усім необхідним.

«Медичні працівники забезпечені усіма засобами захисту, усіма необхідними ліками. Заробітна плата виплачується з урахуванням тих надбавок, які передбачені діючим законодавством лікарям і медичному персоналу, який працює з ковідними хворими», — повідомив Юрій Гугленко.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації