В Олександрії фізіотерапевтичне відділення розширило спектр лікувальних процедур

В Олександрії фізіотерапевтичне відділення розширило спектр лікувальних процедур

В Олександрії фізіотерапевтичне відділення міської лікарні №1 надає пацієнтам широкий спектр процедур із профілактики та лікування різних захворювань.

Як повідомляють на сайті міської ради, протягом останніх років за кошти міського бюджету капітально відремонтували кабінет водолікування, а також придбали сучасне обладнання, аби люди з захворюваннями опорно-рухового апарату, нервової, лімфатичної, статевої та ендокринної систем мали можливість отримувати якісне лікування.

У кабінеті водолікування можна пройти процедури з використанням душу Шарко, циркулярного, висхідного душу, підводного душу-масажу у гідромасажній ванні та вихрового масажу для нижніх кінцівок.

Хворі з грижами міжхребцевих дисків, остеохондрозом, сколіозом, протрузіями, підвивихами у міжхребцевих суглобах, неврологічними захворюваннями можуть пройти лікування на механічно-терапевтичній установці для витягування та вібраційно-теплового і роликового масажу хребта.

Нещодавно придбали обладнання для лімфодренажного масажу нижніх кінцівок, що використовується при венозній недостатності, невралгіях, артрозах, подагрі, лімфатичних набряках, діабетичній ангіопатії нижніх кінцівок та ін. Найближчим часом олександрійці матимуть змогу скористатися цією послугою.

Також у відділенні хворі можуть пройти масажі, грязелікування, тепло-, світло-, електролікування тощо.
Вартість процедур водолікування від 34 грн за сеанс, масажі – від 19 грн.

Усі процедури пацієнти приймають лише за призначенням лікаря.

Джерело

Схожі публікації