В Олександрії карантин продовжено до 31 грудня

В Олександрії карантин продовжено до 31 грудня

19 жовтня в Олександрії відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке стосувалося захворюваності на коронавірус.

На сьогодні у стаціонарі інфекційного відділення перебуває 21 хворий з COVID-19, на самоізоляції – 31 людина.
Враховуючи ситуацію в Олександрії із захворюваністю населення на СОVID-19, за результатом оцінки епідемічних показників на території міста, як і всієї області, встановлено «зелений» рівень небезпеки поширення COVID-19.

Незважаючи на це, у місті запроваджено більш жорсткі вимоги та посилено контроль за дотриманням населенням та суб’єктами господарювання протиепідемічних норм.

З метою убезпечення жителів міста від захворювання на коронавірус та враховуючи рекомендації обласної комісії, прийнято рішення забезпечити 100% масковий режим у громадських місцях і в громадському транспорті та посилити контроль за його дотриманням.

Тимчасово заборонено проведення спортивних, культурних, соціальних, релігійних, розважальних, рекламних заходів до поліпшення епідемічної ситуації.

Заборонено роботу з 22:00 до 7:00 години закладів громадського харчування без організації дозвілля, крім адресної доставки замовлень та замовлень на виніс.

Управлінням економіки, Держпродспоживслужби і Нацполіції доручено посилити контроль за дотриманням карантинних норм і маскового режиму у громадському транспорті, закладах громадського харчування, торгівлі та побутового обслуговування населення.

Комісія прийняла рішення продовжувати дотримання карантинних заходів, встановлених Постановою Кабміну, до 31 грудня 2020 року.

Детально з протоколом засідання комісії з ТЕБ та НС можна ознайомитись за посиланням:
http://olexrada.gov.ua/doc/covid/protocol_19.pdf

 

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації