В Олександрії мати заявила про знущання чотирикласника над її дочкою

В Олександрії мати заявила про знущання чотирикласника над її дочкою

В Олександрії мати учениці 4-го класу місцевої гімназії бє на сполох. Жінка заявила, що над її донькою систематично знущається однокласник.

Про це Влада Короленко повідомила у спільноті «Батьки SOS».  За її словами, дівчинка потерпає від хулігана фізично і морально.

«Побив мою дитину перший раз, головою об стіну, за те, що вона розповіла вчителю, як він її закрив в туалеті, вдруге, коли вона чергова була, він бігав, вона зробила зауваження не бігати, він її вдарив в обличчя з кулака», — написала вона.

За словами жінки, вони зверталися до батьків дебошира провести з ним бесіду, але безрезультатно. Втім втретє, коли школяр вдарив дівчинку, мати звернулася вже у поліцію та травмпункт.

«Він її вдарив в груди, (сказав що не спеціально). Я викликала поліцію в школу, прийняли заяву, і направили нас в травмпункт, де мою дитину оглянув лікар, зробили знімки, показало забій грудної клітини, і внутрішня гематома», — зазначила жінка.

Мати учениці не повідомила, як відреагувала на інцидент адміністрація і класний керівник, втім зауважила, що хлопчик також знущається із вчителів.

Наразі жінка сподівається на розголос і що на булінг відреагують адміністрація і правоохоронці. А тим часом, зізналася, що її дитина лікується і боїться йти до школи.

 

Джерело: Магнолія-ТВ

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Олег , 31.12.2020 @ 16:06

    Розголос? А где тот розголос — ни учебного заведения не указано, ни хотя-бы фамилии того неадеквата…
    Как-то где-то кто-то чего-то!

Коментарі закрито