В Олександрії нацгвардійці пройшли навчання з десантування

В Олександрії нацгвардійці пройшли навчання з десантування

На базі гвардійської авіаційної бази в Олександрії пройшли тренування з десантування парашутним і безпарашутним способами.

На базі гвардійської авіаційної бази в Олександрії пройшли тренування з десантування парашутним і безпарашутним способами.

Курсантам пояснюють, як поводитися перед стрибком у літаку і що робити під час польоту з парашутом: як відділятися від вертольота Мі – 8; управляти куполом парашута в повітрі, діяти на стапелях, приземлятися; діяти при відмові основного парашута.

У цей час разом із курсантами у вертольоті перебувають керівники стрибків – офіцери Головного управління Національної гвардії України. Групу курсантів ділять на дві корабельні групи. Десантуються гвардійці по 4 особи.

«Коли вистрибуєш – думаєш лиш про те, щоб розкрився парашут. А далі – враження неперевершені», — ділиться першими емоціями курсант командного факультету НАНГУ Дмитро Конопленко.

Одним із найважливіших моментів під час підготовки є навчання курсантів укладці парашутів круглих типів.

Спецпризначенці відпрацювали стрибки із парашутів типу «крило» з висоти в діапазоні 1200 – 2400 метрів. Ці парашути дозволяють десантуватися на територіально обмежені ділянки, де літак приземлитися не може.

 

Для старшого інструктора пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби прапорщика Олександр Ярошука це вже 754-й стрибок з парашутом: «І кожного разу ти для себе відкриваєш щось нове. Не буває двох однакових стрибків. У кожного парашутиста своє управління, кожен підлаштовується під свій тип парашута – є різна кількість секцій парашута, різна швидкість, свої маневри».

Майбутні спецпризначенці за програмою навчань відпрацювали і висадку за допомогою системи безпарашутного десантування «Адаптер-М1» і тактичні дії після приземлення. Десантування здійснювалось по спеціальному канату без страховки.

 

 

Джерело: Гречка

 

Схожі публікації