В Олександрії обговорять впровадження соціального замовлення як ефективного механізму надання соціальних послуг

В Олександрії обговорять впровадження соціального замовлення як ефективного механізму надання соціальних послуг

В понеділок, 31 січня, в Олександрії пройде круглий стіл “Соціальне замовлення — ефективний механізм надання  соціальних послуг”. 

Учасники круглого столу, представники органів місцевого самоврядування, громадських організації, депутатського корпусу обговорять проєкт “Положення про впровадження механізму надання соціальних послуг” та визначать необхідні кроки для впровадження соціального замовлення на території  Олександрійської ТГ.

Ключові завдання механізму  соціального замовлення — покращувати якість соціальних послуг у громаді, створювати умови для розвитку громадського сектору та сприяти ефективному і спільному використанню бюджетних коштів.

Положення розроблене в рамках  проєкту “Соціальне замовлення — якісні соціальні послуги у громаді”, що реалізується ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” в межах проєкту «Соціальне замовлення: співпраця влади і громади Кіровоградщини», що здійснює КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії.
 
Круглий стіл відбудеться за адресою: вул. Шевченка, 66, м. Олександрія. Початок обговорення о 13:00.

 Проведення круглого столу “Соціальне замовлення — ефективний механізм надання соціальних” здійснюється в межах проєкту «Соціальне замовлення: співпраця влади і громади Кіровоградщини», що здійснює КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії.

Схожі публікації