В Олександрії оновили склад комісії з питань відключення від теплопостачання

В Олександрії оновили склад комісії з питань відключення від теплопостачання

Питання щодо відключення споживачів від мережі централізованого теплопостачання в Олександрії розглядатиме спеціальна комісія. Рішення про затвердження її оновленого складу прийняв виконавчий комітет міської ради.

Очолив комісію перший заступник міського голови Юрій Гугленко. До її складу також увійшли фахівці управління житлово-комунального господарства, працівники профільних підприємств та відомств, депутати міської ради і представники ОСББ.

Дозвіл на відключення надає виконавчий комітет, проте попередньо можливість здійснення цієї процедури розглядає саме ця комісія.

Тому, щоб отримати дозвіл, необхідно написати заяву на ім’я голови комісії і додати визначений перелік документів.

Форми заяв та перелік документів затверджені тим же рішенням виконкому, що і склад комісії.

Як прокоментував заступник голови комісії, начальник управління ЖКГ, архітектури та містобудування міської ради Михайло Сулятицький, на прийняття рішень впливатимуть різні фактори. Цього року акцент робитеметься на відключенні цілих будинків. Будуть розглядатися технічна можливість і кількість квартир у будинку, що вже перейшли на індивідуалку:“Є будинки, де відключено 50-70% абонентів, відповідно, у таких випадках бажано, щоб всі відключилися і перейшли на індивідуальне. Якщо таких відключень індивідуальних небагато, то я, думаю, що невеликий шанс того, щоб ми відключили. Безпідставне і безконтрольне відключення може призвести до того, що зростають витрати і вони лягають на вартість теплової енергії для інших споживачів” – пояснив Михайло Сулятицький.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації