В Олександрії перевіряючих не пустили на заправку

В Олександрії перевіряючих не пустили на заправку

Спеціалісти управління захисту споживачів Держпродспоживслужби області перевірили 14 автомобільних газозаправних пунктів (АГЗП) в області, в тому числі 5 – у Олександрії.

На 9 АГЗП знайшли порушення правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами. У нашому місті це – відсутність вивісок з зазначенням суб’єктів господарювання АГКС та режиму роботи, вартості газу

Один з підприємців в Олександрії не допустив посадових осіб до обстеження, тому не встановлено, чи є в закладі реєстратор розрахункових операцій, куточок споживача та інша необхідна інформація, що повинна доводитися до споживача під час здійснення купівлі газу Крім того, під час проведення моніторингу 2 АГЗП в Олександрії не працювали. Про які саме заправках йдеться, в повідомленні Держпродспоживслужби  не уточнюється.

Згідно із законодавством, оператори ринку зобов’язані допускати до перевірок державних інспекторів за умови дотримання ними порядку здійснення державного контролю, передбаченого Законом. Недопуск загрожує накладенням штрафу.

 

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації