В Олександрії підвели підсумки конкурсу на кращий благоустрій

В Олександрії підвели підсумки конкурсу на кращий благоустрій

14 серпня було підведено підсумки конкурсу на кращий благоустрій територій підприємств, організацій, установ різних форм власності та багатоквартирних будинків. Уже всьоме конкурс-огляд, започаткований міською владою, заохочує олександрійців турбуватися про чистоту, охайність та красу своїх територій.

Було розглянуто 11 заявок учасників. Це 5 установ, а саме: ДЮСШ № 2, БДЮТ, ЗДО (ясла-садок) № 14, НВК «Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Олександрійський професійний ліцей; та 6 багатоквартирних будинків, адреси яких вул. Першотравнева 51а, вул. М. Заньковецької, 13а, вул. Г. Усика, 62, ОСББ за адресами: вул. 6-го Грудня, 143/1, пр. Соборний, 107, вул. 6-го Грудня, 145.

Спеціально створена комісія, визначаючи переможців, враховувала такі критерії, як: оформлення дворів, будівель, зовнішнє освітлення, наявність номерних знаків, зелених насаджень, контейнерів для сміття та ін. Для багатоповерхових будинків також значення мали наявність і стан дитячих майданчиків, зони відпочинку, їх улаштування тощо.

У ході обговорення члени комісії вирішили, що всі учасники конкурсу стали переможцями, оскільки будинки та їх території – охайні, доглянуті та мають привабливий зовнішній вигляд.

Нагородження відбудеться напередодні Дня незалежності України.

 

 

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації