В Олександрії побудують великий торговий центр

В Олександрії побудують великий торговий центр

На пр.Соборному 128, поруч з центром зайнятості з’явиться новий ТЦ «Олександрія» загальною площею 10500 м². Це буде найбільший об’єкт такого плану в місті.

Як повідомив керівник фірми-забудовника ТОВ «Стандарт» — Олександр Ходак, побудований він буде в форматі «місто в місті». — Тут знайдеться місце для всіх бажаючих торгувати або надавати послуги городянам, — сказав Ходак.

В підвальному приміщенні, ймовірно, розмістяться продуктовий супермаркет, складські, допоміжні приміщення, служби доставки та обслуговування, наприклад, відділення Нової пошти. На поверхах будуть магазини, кафе, розважальні центри, в тому числі і для діток.

Ми хочемо створити для покупців, клієнтів і підприємців умови європейського рівня. Адже сьогодні в місті, при уявній достатку торгових площ, є їх великий дефіцит в плані якості. Всі хороші місця зайняті, тому багато магазинів і кафе туляться в непристосованих приміщеннях, часто без дотримання санітарних норм.

Ми  створимо умови, при яких не тільки місцеві підприємці, а й великі українські та світові бренди зможуть зайти до нашого міста. Можу сказати, що на сьогоднішній день в місті немає приміщень, які б відповідали їхнім вимогам.

Також по периметру центру буде обладнана автостоянка на 120 паркувальних місць.

Будівництво почнеться найближчим часом (підготовчі роботи вже йдуть), а здача об’єкта намічена на кінець 2022 року.

Джерело: Олександрійський тиждень

Схожі публікації