В Олександрії почала діяти нова Громадська рада

В Олександрії почала діяти нова Громадська рада

20 квітня в міській раді відбулися установчі збори по формуванню Громадської ради при виконавчому комітеті Олександрійської міської ради. Одразу по їх завершенню пройшло перше засідання новообраної Громадської ради, на порядку денному якого стояли питання обрання голови, заступника та секретаря Громадської ради, а також складу робочої групи по розробці Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті.

Обрання членів Громадської ради було проведено шляхом рейтингового голосування. Відповідно до чинного законодавства у складі ради може бути лише 35 представників, яких і обрали під час зборів.

Шляхом відкритого рейтингового голосування головою Громадської ради було обрано Олексія ЧИЖА. Заступником став Богдан МАРТИЩЕНКО, секретарем – Марина ДЕРУН.

Також із метою організації роботи громадської ради було обрано робочу групу, члени якої до наступного засідання, що заплановане на кінець травня, розроблять Положення про громадську раду.

Із повним переліком інститутів громадського суспільства та їх представниками, які ввійшли до Громадської ради, можна ознайомитися на сайті Олександрійської міської ради.

Джерело: Олександрійська міська рада

 

Схожі публікації