В Олександрії працюватиме група з протидії домашньому насильству

В Олександрії працюватиме група з протидії домашньому насильству

В Олександрійському районному відділі поліції ГУНП у Кіровоградській області при відділі превенції створено групу з протидії домашньому насильству.

29 березня відбулося офіційне представлення особового складу та ознайомлення із робочими завданнями цієї групи. У заході взяли участь міський голова Сергій Кузьменко, керівництво Нацполіїі та Олександрійського центру соціальних служб.

У ході представлення начальник ГУНП в Кіровоградській області, полковник поліції Роман Козьяков поінформував, що у Кропивницькому відповідний підрозділ працює з жовтня минулого року. Робота цих поліцейських полягає безпосередньо у реагуванні на прояви домашнього насильства.Поліцейські будуть заступати на службу щодня, реагувати, консультувати, а також вести обліки, профілактичну роботу та документування відповідних проявів.

У свою чергу, начальник Олександрійського районного відділу поліції Володимир Хвостов зазначив, що працівники пройшли спеціальні курси, отримали необхідні знання та буде налагоджуватися співпраця з фахівцями центру соціальних служб, спільно з якими будуть втілюватись проекти з протидії домашньому насильству, профілактики, роботи з дітьми тощо.

Сергій Кузьменко привітав особовий склад групи та подякував Роману Козьякову і Володимиру Хвостову за проведену роботу в цьому напрямку. «Національна поліція розуміє виклики і проблеми сьогодення.

В разі виникнення випадків домашнього насилля громадяни можуть телефонувати за номером 102, патрульні отримують інформацію про виклик та одразу виїжджають за необхідною адресою.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації